



Coat vintage Burberry//Blouse Queens Wardrobe//Skirt Sonia Rykiel pour H&M//Shoes Burberry Prorsum//Bag vintage Gucci
Var ude at spise med mine forældre på Frederikshave i lørdags, noget så hyggeligt og en fin lejlighed til at få luftet Burberry-basserne. “Hvorfor har du strømper i sandalerne”, spurgte min mors kæreste og det havde jeg egentlig ikke noget fornuftigt svar på. Jeg synes jo efterhånden det er det mest naturlige i verden. Men det synes almindelige mennesker vist ikke, hehe.
Billeder af maden på Frederikshave, der lige har fået en Bib Gourmand i Michelinguiden, kommer senere, det var helt utroligt lækkert, hapsan!
Saturday night I went to Frederikshave restaurant, who just earned a Bib Gourmand in the Guide Michelin, with my parents. A fine occasion to break my new Burberry heels in. We had a lovely night and enjoyed some really delicious food, foodporn pics coming up later ;)
(Visited 285 times, 1 visits today)

