KONKURRENCEN ER SLUT
Glædelig 4. søndag i advent! Den sidste adventspræmie i min adventskalender er en særligt fin en, nemlig den lækreste taske fra Decadent i slangepræget læder. Den er nyeste medlem i familien af shoppere fra Decadent og er lille og fiks, men rummelig og med plads til alle nødvendigheder (telefon, nøgler, makeup-pung, kalender, læbepomade(r), flere nøgler, rod, håndcreme osv.). Tasken har en værdi af 2.500 kr.
For at deltage skal du tilmelde dig Decadents nyhedsbrev her (eller nederst på deres hjemmeside her) og lægge en kommentar til dette indlæg nedenfor.
Konkurrencen slutter juleaftensdag kl. 10.00 hvorefter jeg trækker en vinder og annoncerer på bloggens Facebook-side, hvem der har vundet en ekstra julegave.
Held og lykke og hav en rar søndag :)
X-small shopperen i henholdsvis Croco Black og Black.

