Outfit details: Scarf knitted by myself// jumper ASOS// jeans Saint Tropez (gave/gifted)// necklace Oasis// boots Swedish Hasbeens (gave/gifted)// bag Balenciaga// coat Designers Remix
Dagens fra i går i støvede farver + lidt orange. J og jeg var inde at kigge på støvler til ham og hygge lidt rundt og spise churros (som vi købte af nogle søde grinebiddere og læsere af bloggen ;)) og nyde København, der for næste første gang var sådan rigtig vinteragtig. Kom næsten i julestemning. Bagefter var vi på Zirup og sidde at snakke og drikke kaffe og limonade. Rigtig rar lørdag.
I dag skal jeg en tur på stranden, se fjernsyn og slappe af og finde outfits og planlægge lidt til i morgen hvor jeg smutter til Odense for at filme et lillebitte nyt klip til TLC.
Hav en rigtig dejlig søndag!]]>