
Konkurrencen er slut :)
Så er det på torsdag i næste uge (11. juni), at min bog udkommer. Jeg glæder mig usandsynligt meget og har også oceaner af sommerfugle i maven! Det har været en fantastisk proces at lave bogen og jeg håber sådan, at I vil synes om den :) Den indeholder en blanding af helt nye guides, opskrifter og tips samt nogle af de mest populære ting fra bloggen. Man kan smugkigge i den lige her.
For at fejre det hele og vise hvor taknemmelig jeg er for al jeres fantastiske støtte og engagement, har jeg sammensat 5 gaveæsker med min bog og en hel masse andre af mine personlige favoritter og yndlingsting, som jeg udlodder til 5 af jer.
Hver æske indeholder:
– Et signeret eksemplar af min bog, Hverdagsglamour (der kommer en personlig hilsen i, så snart vinderne er blevet trukket)
– Rudolph Care Facial Scrub Mask
– Broste Copenhagen duftlys med duft af figen og orangeblomst
– Moët rosé champagne (mini)
– Neglelakker fra Essie i farverne Tart Deco, Not just a pretty face og Need a vacation
– Karamelliseret hvid chokolade og rabarbermandler fra Summerbird
For at deltage i konkurrencen om én af de fem gaveæsker, skal du lægge en kommentar nedenfor, hvor du fortæller hvad der gør dig glad i hverdagen.
Konkurrencen slutter på tirsdag d. 9. juni kl.16.00.
Jeg trækker de 5 vindere umiddelbart efter.